try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

adres

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kiedy będziesz miał wypadek w Anglii

Wypadek
Autor: Contando Estrelas
Źródło: http://www.flickr.com
Pochodzisz z Polski? Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Ty, bądź ktoś Ci bliski miał tam wypadek? Jeśli odpowiedzi na wszystkie trzy z tych pytań brzmi TAK, ten artykuł jest dla Ciebie. W czasie, gdy tylu rodaków postanawia układać sobie życie, lub jedynie na nie zarabiać, za granicą, porady prawne we wszystkich kwestiach z tym związanych są bardzo pożądane. Szczególnie jeśli chodzi o otrzymywanie odszkodowań po wypadkach, które zdarzyły się w pracy albo na drodze. Bo jak każdy wie wypadki się zdarzają, i to stosunkowo często.

W obecnych czasach wiele osób promuje się online, jednakże tradycyjne wizytówki nigdy nie wyjdą z użycia

zespół certyfikacyjny
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy biznesmen musi posiadać przy sobie wizytówkę. Nawet pozornie niewinne pójście na siłownię może okazać się świetną sposobnością na zrobienie biznesu życia.

Tworzenie wizytówki - najważniejsze informacje

Robotnik
Autor: Viktor Rosenfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówka jest ważnym elementem wizerunku każdego przedsiębiorcy. Co powinno znaleźć się na profesjonalnej wizytówce? Okazuje się, iż wybór nie jest taki łatwy, gdyż na tak niewielkim kartoniku trzeba umiejętnie zmieścić ważne informacje dla klientów bądź partnerów biznesowych.

Jak przebiega obecnie proces otwierania własnej firmy?

bankowość i finanse
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkanaście lat temu otworzenie własnej firmy wymagało o wiele więcej formalności niż aktualnie. Dzisiaj znaczną ilość spraw można załatwiać przez internet, ale nie znaczy to, że nie wymaga to wiedzy niektórych metod.

Jakiego rodzaju przemiany odnoszące się do kredytów mieszkaniowych miały miejsce po odsprzedaniu części banku BPH?

kredyt hipoteczny bank bph
Autor: Andrew Feinberg
Źródło: http://www.flickr.com
Celem funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw jest ciągły rozwój. Zasada ta tyczy się także instytucji finansowych, które mogłyby się łączyć lub dzielić. Tego typu akurat modyfikacja struktury instytucji finansowej miała miejsce pod koniec 2016 {roku|r.

Dowiadujemy się w jakim stopniu reklama na telebimach może być efektywna?

Pokój hotelowy
Autor: Schezar
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama na telebimie jest obecnie pewną z nadzwyczaj często wykorzystywanych gatunków reklamowych. Coraz sporzej przedsiębiorstw stawia na tę właśnie formę promocji z jednego, niezmiernie bezproblemowego powodu - reklama pokazywana na telebimach zdoła dotrzeć do niezwykle szerokiego grona odbiorców, albowiem nie można jej przegapić.
Syndicate content