try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

biznes

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pożyteczne idee na własną działalność gospodarczą

Pizza z żółtym serem
Autor: MSM Mońki
Źródło: MSM Mońki
W dzisiejszych czasach niezmiernie relewantnym fragmentem życia powszedniego jest posiadanie osobistego źródła dochodów. Jak pokazuje nam po wielokroć praktyka, wielu z nas raz za razem pracuje na etacie w różnorakich firmach. Niemniej wprawdzie nie wszyscy decydują się na tego rodzaju zarobkowanie.

Czy ktoś lubi porządkować?

sprzątanie szkoły
Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Stylowe oraz urządzone ze smakiem pomieszczenie to nie koniec. Wyjątkowo istotnym elementem, który potrafi odmienić dowolne wnętrze, jest z pewnością porządek. Nawet doskonale urządzony dom utraci cały swój charakter, jeśli będzie panował w nim bałagan.

Consulting i coaching - sprawdzone rozwiązania i usługi dla firm

Biznes, mężczyźni
Autor: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter
W tym oto krótkim wpisie opisujemy zagadnienia z dziedziny szkoleniowej, które są popularne w ostatnich latach. Musi poznać je każdy szef chcący osiągnąć sukces w teraźniejszym, trudnym finansowo świecie. Zachęcamy do lektury.

Jak wykorzystać UE?

flaga Unii Europejskiej
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
UE to organizacja, która daje Polsce wiele możliwości - jeżeli jesteśmy chociażby odrobinę aktywni, mamy możliwość czerpać profity z uczestnictwa naszego kraju w tej organizacji. Tak w ogóle to czas błyskawicznie idzie - przecież weszliśmy do UE już 10 lat temu. I nawet politycy, którzy niegdyś byli wielkimi krytykami wejścia Polski do Unii Europejskiej doskonale wiedzą, że najzupełniej nie mieli co do tego racji. Chociaż to i tak politycy, a każdy wie, iż duża polityka jest grą. No cóż, geopolityka jest jakby nie patrzeć nieubłagana - jeżeli nie chcieliśmy skończyć jak Białoruś, musieliśmy powiedzieć tak w unijnym referendum.

Dzisiejsza promocja firm oraz restauracji

wykres
W obecnych czasach bardzo istotny jest odpowiedni marketing. Jeśli nie będziemy zatrudniać człowieka od marketingu, to zapewne nasze przedsiębiorstwo za daleko nie ruszy. Powinniśmy naprawdę porządnie wziąć się za wszystkie czynności marketingowe.

Hotelarze i właściciele restauracji na wszystkie możliwe sposoby próbują zdobyć nowych klientów, kiedy w interesie się nie powodzi

fabryki w bełchatowie
Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
W branży hotelarskiej lub restauracyjnej walka o usługobiorcę, czyli najczęściej wczasowicza, bywa się bardzo zażarta i bezpardonowa, a niektórzy restauratorzy czy hotelarze najzwyczajniej w świecie ją przegrywają. Plajta może grozić nie tylko placówkom usytuowanym na terenach mało atrakcyjnych turystycznie, lecz również tym zlokalizowanym w dużych miastach czy sercu Mazur i Zakopanego.

Biuro obsługi księgowej - sprawdzone biuro rachunkowe na Śląski

outsourcing rachunkowości
Autor: John Davis
Źródło: http://www.flickr.com
Spora grupa przedsiębiorców, zarówno tych zaczynających działalność jaki i posiadających kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu firmą, rozważa czy warto korzystać z usług proponowanych przez biuro rachunkowe.

Czego konkretnie potrzebujemy w profesjonalnym salonie spa?

piersi
Autor: Piotr loop
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi decyduje się na rzucenie swojej nudnej prac w biurze i rozkręcenie własnego biznesu. Jeśli Ty także się nad tym zastanawiałaś, przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, w jakie branże aktualnie opłaca się zainwestować i czego konkretnie będziesz potrzebowała na początek!


Salony urody


Jeżeli jesteś kobietą, bez wątpienia powinnaś postawić na pewną branżę, na której się świetnie znasz.

Innowacyjne zarządzanie firmą jak w dzisiejszych czasach może wyglądać. jak może wyglądać.

zarządzanie w przedsiębiorstwie
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach coraz większe grono społeczeństwa stanowią przedsiębiorcy, którzy w danym momencie własnego życia postanowili rozpocząć działalność gospodarczą, ponieważ byli świadomi, że jest to optymalny sposób na rozwiązanie swojego życia zawodowego. Po pierwsze, jeżeli jesteśmy właścicielami firmy, to właściwie sami podejmujemy decyzję o tym, kiedy chodzimy do pracy. Może to być połowa doby lub też parę godzin w ciągu dnia.

Królestwo koszulkowych nadruków, czyli w jaki sposób pracują maszyny do nadruków i gdzie są wykorzystywane

nadruki
Autor: Eurritimia
Źródło: http://www.flickr.com
O tym, że koszulki z napisami są modne nie trzeba zbytnio nikogo przekonywać. Większość z nas posiada przynajmniej jedną bawełnianą koszulkę z naklejonym wzorem. Ukochany muzyk, patriotyczne hasło, ironiczny graficzny żart – możliwości do nadruku nie sposób się doliczyć, czy tym bardziej posegregować.
Syndicate content