try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

biznes

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pożyteczne idee na własną działalność gospodarczą

Pizza z żółtym serem
Autor: MSM Mońki
Źródło: MSM Mońki
W dzisiejszych czasach wybitnie ważnym fragmentem życia powszedniego jest posiadanie własnego źródła dochodów. Jak pokazuje nam w szeregu przypadków praktyka, wielu z nas w szeregu przypadków pracuje na etacie w różnorakich firmach. Niemniej wprawdzie nie wszyscy decydują się na tego rodzaju zarobkowanie.

Czy ktoś lubi porządkować?

sprzątanie szkoły
Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Stylowe oraz urządzone ze smakiem pomieszczenie to nie koniec. Wyjątkowo istotnym elementem, który potrafi odmienić dowolne wnętrze, jest z pewnością porządek. Nawet doskonale urządzony dom utraci cały swój charakter, jeśli będzie panował w nim bałagan.

Consulting i coaching - sprawdzone rozwiązania i usługi dla firm

Biznes, mężczyźni
Autor: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter
W poniższym krótkim wpisie omawiamy pojęcia z dziedziny biznesu, które są popularne w obecnym czasie. Musi poznać je każdy manager planujący zdobyć wiele w obecnym, trudnym gospodarczo świecie. Zapraszamy do lektury.

Jak wykorzystać UE?

flaga Unii Europejskiej
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Unia Europejska to organizacja, która dała Polakom wiele możliwości - jeżeli jesteśmy choćby trochę aktywni, mamy okazję czerpać profity z uczestnictwa Polski w owej organizacji. Tak w ogóle to czas szybko idzie - przecież weszliśmy do UE już dziesięć lat temu. Nawet ci politycy, którzy wcześniej byli mega przeciwnikami wejścia Polski do UE bardzo dobrze wiedzą, że całkowicie nie mieli odnośnie tego racji. Choć to tak czy siak politycy, a wszyscy wiemy, iż duża polityka to gra. No cóż, geopolityka jest jakby nie patrzeć nieubłagana - jeśli nie chcieliśmy być jak Mołdawia, musieliśmy zagłosować na tak w unijnym referendum.

Dzisiejsza promocja firm oraz restauracji

wykres
W naszych czasach niesamowicie istotny jest właściwy marketing. Jeśli nie będziemy zatrudniać ludzi od marketingu, to niestety nasza firma zbyt daleko nie ruszy. Powinniśmy rzeczywiście porządnie zabrać się za wszystkie czynności związane z marketingiem.

Hotelarze i właściciele restauracji na wszystkie możliwe sposoby próbują zdobyć nowych klientów, kiedy w interesie się nie powodzi

fabryki w bełchatowie
Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
W branży hotelarskiej lub restauracyjnej walka o usługobiorcę, czyli najczęściej wczasowicza, bywa się bardzo zażarta i bezpardonowa, a niektórzy restauratorzy czy hotelarze najzwyczajniej w świecie ją przegrywają. Plajta może grozić nie tylko placówkom usytuowanym na terenach mało atrakcyjnych turystycznie, lecz również tym zlokalizowanym w dużych miastach czy sercu Mazur i Zakopanego.

Biuro obsługi księgowej - sprawdzone biuro rachunkowe na Śląski

outsourcing rachunkowości
Autor: John Davis
Źródło: http://www.flickr.com
Spora grupa przedsiębiorców, zarówno tych zaczynających działalność jaki i posiadających kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu firmą, rozważa czy warto korzystać z usług proponowanych przez biuro rachunkowe.

Czego konkretnie potrzebujemy w profesjonalnym salonie spa?

piersi
Autor: Piotr loop
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi decyduje się na zostawienie swojej nudnej prac w biurze i rozkręcenie swojego biznesu. Jeżeli Ty również się nad tym zastanawiasz, przeczytaj nasz tekst i dowiedz się, w które branże obecnie opłaca się zainwestować i czego dokładnie będziesz potrzebować na początek!


Gabinety urody


Jeżeli jesteś kobietą, niewątpliwie powinnaś postawić na pewną branżę, na której się dobrze znasz.

Innowacyjne zarządzanie firmą jak w dzisiejszych czasach może wyglądać. jak może wyglądać.

zarządzanie w przedsiębiorstwie
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach coraz większe grono społeczeństwa stanowią przedsiębiorcy, którzy w danym momencie własnego życia postanowili rozpocząć działalność gospodarczą, ponieważ byli świadomi, że jest to optymalny sposób na rozwiązanie swojego życia zawodowego. Po pierwsze, jeżeli jesteśmy właścicielami firmy, to właściwie sami podejmujemy decyzję o tym, kiedy chodzimy do pracy. Może to być połowa doby lub też parę godzin w ciągu dnia.

Królestwo koszulkowych nadruków, czyli w jaki sposób pracują maszyny do nadruków i gdzie są wykorzystywane

nadruki
Autor: Eurritimia
Źródło: http://www.flickr.com
O tym, że koszulki z napisami są modne nie trzeba zbytnio nikogo przekonywać. Większość z nas posiada przynajmniej jedną bawełnianą koszulkę z naklejonym wzorem. Ukochany muzyk, patriotyczne hasło, ironiczny graficzny żart – możliwości do nadruku nie sposób się doliczyć, czy tym bardziej posegregować.
Syndicate content