try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

ISO

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Coraz częściej obywatele decydują się na ISO szkolenia

pracownicy na szkoleniu wysłuchujący prezentacji
Autor: Savoir-faire Linux
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie konkurencja na rynku usług oraz towarów jest bardzo spora, a co się z tym łączy, każdy zakład chce przykładać wielkich starań, aby mieć szansę wybić się przed konkurencję. Przez to właśnie tak wielką uwagę przykłada się do jakości świadczonych usług, gdyż to właśnie wysoka jakość przyciąga kontrahentów.

Co to jest konto osobiste i kto może aktualnie taki rachunek uruchomić?

Praca we Francji
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie prawie wszelakie dorosłe persony mają okazję korzystać z różnych oferowanych przez instytucje finansowe świadczeń. Czasami takowymi klientami instytucji bankowych okazują się być wręcz dzieciaki, ponieważ są rachunki także dla nieletnich.

Co znaczy skrót ISO i jakie normy ISO możemy aktualnie wyszczególnić?

certyfikat
Autor: Claus Günther
Źródło: http://www.flickr.com
ISO znaczy Międzynarodową Organizację Normalizacyjną, natomiast jej miano wywodzi się z angielskiego wyrażenia International Organization for Standardization. Głównym celem tej organizacji jest zespalanie krajowych organizacji normalizacyjnych, warto dodatkowo nadmienić, że ISO jest organizacją pozarządową. Interesującą informacją zapewne jest to, że nazwa ISO nie jest skrótem - jest to oficjalna nazwa, jaka została ochoczo zaakceptowana w trakcie konferencji założycielskiej, albowiem jest ona łatwa do wymówienia a także prosta do zapamiętania.
Syndicate content