try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

język

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Polski dla obcokrajowców

Autor: HEMMERSBACH
Wiele osób, przyjeżdżających do Polski na stałe, nie zna naszego rodzimego języka. Organizowanie kursów języka polskiego dla obcokrajowców wydaje się być wyjątkowo niezbędne w warszawie, ze względu na to, że tam zazwyczaj się oni zatrzymują. Znalezienie tego rodzaju oferty jest w dodatku równie łatwe jak wpisanie w Google zapytania „polski dla obcokrajowców Warszawa”.

Kiedy będziesz miał wypadek w Anglii

Wypadek
Autor: Contando Estrelas
Źródło: http://www.flickr.com
Pochodzisz z Polski? Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Ty, bądź ktoś Ci bliski miał tam wypadek? Jeśli odpowiedzi na wszystkie trzy z tych pytań brzmi TAK, ten artykuł jest dla Ciebie. W czasie, gdy tylu rodaków postanawia układać sobie życie, lub jedynie na nie zarabiać, za granicą, porady prawne we wszystkich kwestiach z tym związanych są bardzo pożądane. Szczególnie jeśli chodzi o otrzymywanie odszkodowań po wypadkach, które zdarzyły się w pracy albo na drodze. Bo jak każdy wie wypadki się zdarzają, i to stosunkowo często.

Co powinniśmy wiedzieć przed zapisaniem się na kurs angielskiego

lektor języka angielskiego
Autor: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Źródło: http://www.flickr.com
Szkoły angielskiego, otwierane są obecnie przez znacznie więcej podmiotów prywatnych, które posiadają wszelkie potrzebne uprawnienia, ale także bardzo dobre zdolności w nauczaniu tego języka. Aktualnie szkoły te realizują nauczanie początkowe, jak również przygotowujące do różnorodnych egzaminów itp. Również prowadzone są zajęcia, które mają na celu rozwijać odpowiednią komunikacje z innymi osobami, które porozumiewają się przy pomocy języka angielskiego.

Coraz bardziej powszechne stają się również lekcje niemieckiego

niemiecki
W dzisiejszych czasach bez dobrej znajomości obcych języków jest trudno być konkurencyjnym w wielu zawodach. Zwiększająca się globalizacja, duża swoboda współpracy biznesowej sprawiają, że w zwiększającej się liczbie zawodów pojawiła się konieczność kontaktowania się z klientami albo pracownikami z zagranicy.

Wartościową pracę można znaleźć również z pomocą profesjonalnej agencji, dziś działają one w większości polskich miast

Dziecięcy sen
Autor: Fabryka Materacy Janpol
Źródło: Fabryka Materacy Janpol
Na ogół jeśli szuka się etatu, robi się to na własną rękę, przeglądając propozycje w lokalnej prasie albo w sieci. Trzeba jednakże pamiętać, że istnieje również inna opcja działania, gdyż można korzystać z wsparcia agencji zatrudnienia.


Nieraz trudno zdobyć etat

W jaki sposób zostać tłumaczem - poradnik

darmowy
Autor: PROXXON
Źródło: PROXXON
Praca tłumacza nie jest dla każdego i nie każdy może być tłumaczem.


Zastanów się, czy pasują ci całe godziny spędzone przed kompem, mozolne badanie swej pracy po raz setny z kolei, poszukiwanie odpowiednika jednego wyrażenia przez parę godzin.

Strona rodzaju www - w jaki sposób założyć i co dokładnie może w tym pomóc?

samochód marki Honda
Autor: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć internetowa jest to ogromny "przyjaciel" nie jednego spośród nas. Wielu poszukuje w niej przeróżnych informacji, inni zaś poszukują tam jakąś osobę z kim mogliby po rozmawiać o obojętnie czym - o życiu, na temat własnych pasji i zainteresowań.

Zwrot podatku pochodzący z pracy Na terenie Niemiec - w jaki sposób go odzyskać bez wychodzenia z mieszkania?

papierowa torba
Autor: GoldMoneyNews
Źródło: http://www.flickr.com
Zwrot z podatku dostajemy tylko jeden raz w roku - często bywają to jedynie małe sumy, jednak zdarza się, iż ta konkretna kwota jest dość spora, a jak dobrze wiemy za każdym razem wspanialej jest mieć pieniądze, niż ich nie posiadać.

Dowiedz się, jakie szkolenia zagwarantują ci pracę

konto dla firmy
Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku pracy istnieją pewne grupy zawodów, na które zapotrzebowanie nie zmniejsza się już od wielu lat. Nie wszyscy aczkolwiek wiedzą, iż kompetencje konieczne do ich realizowania możesz pozyskać w zaledwie parę bądź paręnaście miesięcy.


Mimo pozorów szkolenia, o których mowa, to nie tylko języki obce czy mała rachunkowość.

W jaki sposób biegle nauczyć się języka obcego?

rozmawiające dwie kobiety
Autor: WOCinTech Chat
Źródło: http://www.flickr.com
Analizując oferty pracy w jakiejkolwiek lokalizacji coraz częściej wśród wymagań pracodawców znajdujemy płynną bądź biegłą znajomość języków obcych. Zwykle jest to angielski, aczkolwiek nie brakuje ofert zatrudnienia dla osób ze znajomością niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego lub francuskiego.
Syndicate content