try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

kontrola

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Magazyn – istotny detal w firmie

Magazyny i hale
Autor: Sonia Belviso
Źródło: http://www.flickr.com
Magazynem nazywamy przestrzeń wydzieloną w firmie, która służy przetrzymywaniu zapasów firmy. W takim pomieszczeniu powinna znaleźć się przestrzeń mająca zastosowanie do przechowywania maszyn – technologii a także maszyn przydatnych podczas odbierania a także przewożenia produktów.

Oprogramowania do składania deklaracji podatkowych przez internet

4 Results
Autor: 4 Results
Źródło: http://www.4results.pl
Już wkrótce znów, jak każdego roku musimy rozliczyć się z US. Najwygodniej uczynimy to za pomocą programu, który pozwoli nam nie tylko odpowiednio wypełnić PIT, lecz również wysłać go elektronicznie do Urzędu Skarbowego.

Biegłe doradztwo i obsługa bhp w ofercie firm

doradztwo
Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele firm z sporym doświadczeniem oferuje teraz biegłe doradztwo, obsługę oraz konsulting w dyscyplinie BHP, czyli sprawach bezpieczeństwa i higieny pracy. Przestrzeganie norm BHP jest niezmiernie ważne, każdy pracownik, a także pracodawcy przedsiębiorstw powinni aspektować zasady i reguły BHP. Zasady BHP zezwalają uniknąć wielu niebezpieczeństw i zagrożeń w przedsiębiorstwie, a także uczą, jak zachować się w wyniku różnorodnego typu zagrożeń i wypadków. Znajomość zasad BHP może nam nawet uratować życie.
Syndicate content