try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

kontrola

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Magazyn – istotny detal w firmie

Magazyny i hale
Autor: Sonia Belviso
Źródło: http://www.flickr.com
Magazynem określamy część budynku na terenie przedsiębiorstwa, która służy przechowywaniu zapasów firmy. W magazynie musi być przestrzeń mająca zastosowanie podczas przechowywania wyposażenia technicznego – technologii oraz maszyn przydatnych podczas przyjmowania oraz transportowania zasobów.

Oprogramowania do składania deklaracji podatkowych przez internet

4 Results
Autor: 4 Results
Źródło: http://www.4results.pl
Już wkrótce znów, jak każdego roku musimy rozliczyć się z US. Najwygodniej uczynimy to za pomocą programu, który pozwoli nam nie tylko odpowiednio wypełnić PIT, lecz również wysłać go elektronicznie do Urzędu Skarbowego.

Biegłe doradztwo i obsługa bhp w ofercie firm

doradztwo
Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo firm z wielkim doświadczeniem proponuje dziś biegłe doradztwo, obsługę oraz konsulting w dziedzinie BHP, czyli kwestiach bezpieczeństwa i higieny pracy. Przestrzeganie norm BHP jest ogromnie ważkie, każdy pracownik, a także chlebodawcy firm muszą aspektować zasady i normy BHP. Zasady BHP zezwalają uniknąć wielu niebezpieczeństw oraz zagrożeń w przedsiębiorstwie, oraz także uczą, jak na przykład zachować się w wyniku różnego rodzaju zagrożeń i wypadków. Znajomość zasad BHP zdoła nam nawet uratować życie.
Syndicate content