try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

pieniądze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak reklamować swoje usługi? Mamy sprawdzone podpowiedzi

aparat
Autor: Fredrik Alpstedt
Źródło: http://www.flickr.com
Tekstów dotyczących reklamy swoich usług przygotowano od zatrzęsienia. A więc nie chcę wchodzić tutaj w kompetencje fachowców, którzy pewnie posiadają dużo większe pojęcie o promocji, aniżeli ja. Cóż, być może jestem nieco zbyt skromny?

Jak wykorzystać UE?

flaga Unii Europejskiej
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Unia Europejska to organizacja, która dała Polakom wiele możliwości - jeżeli jesteśmy choćby trochę aktywni, mamy okazję czerpać profity z uczestnictwa Polski w owej organizacji. Tak w ogóle to czas szybko idzie - przecież weszliśmy do UE już dziesięć lat temu. Nawet ci politycy, którzy wcześniej byli mega przeciwnikami wejścia Polski do UE bardzo dobrze wiedzą, że całkowicie nie mieli odnośnie tego racji. Choć to tak czy siak politycy, a wszyscy wiemy, iż duża polityka to gra. No cóż, geopolityka jest jakby nie patrzeć nieubłagana - jeśli nie chcieliśmy być jak Mołdawia, musieliśmy zagłosować na tak w unijnym referendum.

goniec przez internet

Kurier
Autor: Ninian Reid
Źródło: http://www.flickr.com
Czasy, gdy jedynym realnym sposobem wysłania paczki była własna wizyta na poczcie już przeminęły. To od nas jest zależne w jaki sposób i za ile chcemy dostarczyć paczkę. Dzięki Internetowi, coraz więcej ludzi ochoczo korzysta z zakupów online.

Dzisiejsza promocja firm oraz restauracji

wykres
W naszych czasach niesamowicie istotny jest właściwy marketing. Jeśli nie będziemy zatrudniać ludzi od marketingu, to niestety nasza firma zbyt daleko nie ruszy. Powinniśmy rzeczywiście porządnie zabrać się za wszystkie czynności związane z marketingiem.

Czemu należy mieć ubezpieczenie turystyczne

ubzpieczenie
Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Każdego lata setki tysięcy turystów wyjeżdża za granicę Polski, czy to na krótki weekend, czy może na długie, kilkunastodniowe wczasy. Wyjazdy zagraniczne są coraz popularniejsze, zwłaszcza że koszty wycieczki w Egipcie czy Grecji niejednokrotnie są znacznie mniejsze niż nad polskim morzem, a jednak słońce i ciepła woda nad Adriatykiem czy nad Morzem Czerwonym są zdecydowanie bardziej pewne. Pakując się na taki wyjazd bezwzględnie należy pamiętać o stroju kąpielowym, ręczniku i olejku na słońce, lecz poza tym także należy szczegółowo sprawdzić regulamin wyjazdu i zorientować się, czy w wykupionym pakiecie znajdować się będzie ubezpieczenie turystyczne.

Co takiego robić, aby generalnie zatrudniać solidnych pracowników?

kwestionariusz
Autor: Rhian
Źródło: http://www.flickr.com
Firma, którą prowadzimy powinna zatrudniać wyłącznie takich pracowników, którzy świetnie rozumieją jak bardzo ważne jest odpowiednie podejście do swoich obowiązków. Jednakowoż to pobożne życzenia, bo szczególnie stanowiska kiepsko opłacane są po prostu wprost pełne osób całkowicie olewających swoje obowiązki, klientów. Co w takim razie zaradzić takim przedsiębiorcom, którzy w żadnym wypadku nie zamierzają zatrudnić typowych lewusów?

Banki muszą korzystać z Cobit5

PositivePro Sp. z o.o. firma konsultingowa
Autor: PositivePro Sp. z o.o.
Źródło: http://www.positivepro.eu
Banki okazują się być wystawione na ataki hakerów

W bankach właściwie wszystko ma miejsce przy wykorzystaniu komputerów, a system informatyczny niejednokrotnie okazuje się tutaj bardzo poszerzony. To wszystko powoduje, że dużo osób próbuje złamać te zabezpieczenia i dostać się do systemów bankowych.

Jak polscy rolnicy mają możliwość polepszyć swój byt?

farma
Autor: Fredrik Alpstedt
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo dużym problemem rolnictwa w naszym kraju jest to, że najzwyczajniej nie charakteryzuje się ono odpowiednią wydajnością. To jakby nie patrzeć zrozumiałe, ponieważ bardzo często gospodarstwa są nieduże oraz przestarzałe. Trzeba dążyć do tego, aby polscy rolnicy posiadali bardzo duże gospodarstwa, bo wyłącznie takie dają odpowiednie pieniądze.

Rewolucja informatyczna w biznesie

materiały księgowej
Autor: leyla.a
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsza gospodarka opiera się na rozrachunkach bezgotówkowych, stąd wzięło się ciekawe zjawisko w państwach które przeszły przemiany ustroju, w tym Polski. Mam tutaj na myśli to, iż razem z rozwojem systemu bankowego przeskoczyliśmy pewien ze stadiów rozwoju bankowości, mianowicie okres czeków. Powód takiej sytuacji jest stosunkowo prosty. Regulacje prawne dotyczące tej usługi zaistniały w Polsce w latach 30-tych XX w.. Później nastąpił zastój w tej sferze aktywności, i dopiero po 89 roku system finansowy znów począł się rozwijać.

Crowdfunding - poznaj opcje wsparcia finansowego

pieniądze
Autor: Jan Fidler
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy myślimy o tym, by nasze dziecko zaczęło chodzić do szkółki piłkarskiejlub by zaczęło uczęszczać na jakiekolwiek zajęcia sportowe, to najczęściej szukamy tych za które nie trzeba płacić. Nie ma, czemu się dziwić. Nie każdego stać na ekstra wydatki w ciągu miesiąca. Oczywiście są również miejsca, w których należy zapłacić za to, by nasze dziecko zostało przyjęte na przykład na naukę karate. Ale, jeżeli chodzi ogółem o finansowanie sportowych możliwości dla wszystkich, to nie jest to prosta sprawa. Ludzie posiadają swoje marzenia, chcą je realizować, ale na przeszkodzie najczęściej stają im pieniądze, a raczej ich brak.
Syndicate content