try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

pieniądze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak reklamować swoje usługi? Mamy sprawdzone podpowiedzi

aparat
Autor: Fredrik Alpstedt
Źródło: http://www.flickr.com
Artykułów odnośnie promocji własnych usług napisano od zatrzęsienia. Zatem nie chcę wchodzić tutaj w kompetencje fachowców, którzy pewnie mają o wiele większe pojęcie o reklamie, aniżeli akurat ja. Cóż, być może jestem nieco zbyt skromny?

Jak wykorzystać UE?

flaga Unii Europejskiej
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
UE to organizacja, która daje Polsce wiele możliwości - jeżeli jesteśmy chociażby odrobinę aktywni, mamy możliwość czerpać profity z uczestnictwa naszego kraju w tej organizacji. Tak w ogóle to czas błyskawicznie idzie - przecież weszliśmy do UE już 10 lat temu. I nawet politycy, którzy niegdyś byli wielkimi krytykami wejścia Polski do Unii Europejskiej doskonale wiedzą, że najzupełniej nie mieli co do tego racji. Chociaż to i tak politycy, a każdy wie, iż duża polityka jest grą. No cóż, geopolityka jest jakby nie patrzeć nieubłagana - jeżeli nie chcieliśmy skończyć jak Białoruś, musieliśmy powiedzieć tak w unijnym referendum.

goniec przez internet

Kurier
Autor: Ninian Reid
Źródło: http://www.flickr.com
Czasy, gdy wyłącznym realnym rozwiązaniem przekazania paczki była osobista wizyta na poczcie już przeminęły. To od nas zależy jaką metodą i za ile pragniemy przekazać paczkę. Dzięki Netowi, coraz więcej osób ochoczo korzysta z zakupów online.

Dzisiejsza promocja firm oraz restauracji

wykres
W obecnych czasach bardzo istotny jest odpowiedni marketing. Jeśli nie będziemy zatrudniać człowieka od marketingu, to zapewne nasze przedsiębiorstwo za daleko nie ruszy. Powinniśmy naprawdę porządnie wziąć się za wszystkie czynności marketingowe.

Czemu należy mieć ubezpieczenie turystyczne

ubzpieczenie
Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Każdego lata setki tysięcy turystów wyjeżdża za granicę Polski, czy to na krótki weekend, czy może na długie, kilkunastodniowe wczasy. Wyjazdy zagraniczne są coraz popularniejsze, zwłaszcza że koszty wycieczki w Egipcie czy Grecji niejednokrotnie są znacznie mniejsze niż nad polskim morzem, a jednak słońce i ciepła woda nad Adriatykiem czy nad Morzem Czerwonym są zdecydowanie bardziej pewne. Pakując się na taki wyjazd bezwzględnie należy pamiętać o stroju kąpielowym, ręczniku i olejku na słońce, lecz poza tym także należy szczegółowo sprawdzić regulamin wyjazdu i zorientować się, czy w wykupionym pakiecie znajdować się będzie ubezpieczenie turystyczne.

Co takiego robić, aby generalnie zatrudniać solidnych pracowników?

kwestionariusz
Autor: Rhian
Źródło: http://www.flickr.com
Firma, którą prowadzimy powinna zatrudniać wyłącznie takich pracowników, którzy świetnie rozumieją jak bardzo ważne jest odpowiednie podejście do swoich obowiązków. Jednakowoż to pobożne życzenia, bo szczególnie stanowiska kiepsko opłacane są po prostu wprost pełne osób całkowicie olewających swoje obowiązki, klientów. Co w takim razie zaradzić takim przedsiębiorcom, którzy w żadnym wypadku nie zamierzają zatrudnić typowych lewusów?

Banki muszą korzystać z Cobit5

PositivePro Sp. z o.o. firma konsultingowa
Autor: PositivePro Sp. z o.o.
Źródło: http://www.positivepro.eu
Banki okazują się być wystawione na ataki hakerów

W bankach właściwie wszystko ma miejsce przy wykorzystaniu komputerów, a system informatyczny niejednokrotnie okazuje się tutaj bardzo poszerzony. To wszystko powoduje, że dużo osób próbuje złamać te zabezpieczenia i dostać się do systemów bankowych.

Jak polscy rolnicy mają możliwość polepszyć swój byt?

farma
Autor: Fredrik Alpstedt
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo dużym problemem rolnictwa w naszym kraju jest to, że najzwyczajniej nie charakteryzuje się ono odpowiednią wydajnością. To jakby nie patrzeć zrozumiałe, ponieważ bardzo często gospodarstwa są nieduże oraz przestarzałe. Trzeba dążyć do tego, aby polscy rolnicy posiadali bardzo duże gospodarstwa, bo wyłącznie takie dają odpowiednie pieniądze.

Rewolucja informatyczna w biznesie

materiały księgowej
Autor: leyla.a
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsza gospodarka opiera się na rozrachunkach bezgotówkowych, stąd wzięło się ciekawe zjawisko w państwach które przeszły przemiany ustroju, w tym Polski. Mam tutaj na myśli to, iż razem z rozwojem systemu bankowego przeskoczyliśmy pewien ze stadiów rozwoju bankowości, mianowicie okres czeków. Powód takiej sytuacji jest stosunkowo prosty. Regulacje prawne dotyczące tej usługi zaistniały w Polsce w latach 30-tych XX w.. Później nastąpił zastój w tej sferze aktywności, i dopiero po 89 roku system finansowy znów począł się rozwijać.

Crowdfunding - poznaj opcje wsparcia finansowego

pieniądze
Autor: Jan Fidler
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy myślimy o tym, żeby nasze dziecko chodziło do szkółki piłkarskiejlub by zaczęło uczęszczać na jakieś zajęcia sportowe, to najczęściej szukamy tych za które nie trzeba płacić. Nie ma, czemu się dziwić. Nie każdego stać na dodatkowe wydatki w danym miesiącu. Oczywiście są również miejsca, gdzie trzeba zapłacić za to, żeby nasze dziecko zapisać przykładowo na naukę karate. Ale, jeśli chodzi ogólnie o finansowanie sportowych możliwości dla wszystkich, to nie jest to prosta sprawa. Ludzie posiadają swoje marzenia, chcą je zrealizować, ale na przeszkodzie bardzo często stają im pieniądze, a konkretniej ich brak.
Syndicate content