try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

polska

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Polski dla obcokrajowców

Autor: HEMMERSBACH
Dużo osób, przyjeżdżających do naszego kraju na stałe, nie potrafi mówić po polsku. Prowadzenie nauki języka polskiego dla osób z innych krajów zdaje się być wyjątkowo pożądane w warszawie, ze względu na to, że tam zazwyczaj się oni zatrzymują. Znalezienie takiego kursu jest natomiast równie proste jak wpisanie w wyszukiwarkę zapytania „polski dla obcokrajowców Warszawa”.

W jaki sposób odebrać podatek z Anglii?

egzamin
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo pozorów brytyjski taxman myli się niemalże tak często jak polska skarbówka i bywa, że chętnie zabiera nam nadto dużo podatku.


Co w tej sytuacji musimy zrobić? Oczywiście napisać podanie o zwrot podatku z Anglii.

Jak przebiega obecnie proces otwierania własnej firmy?

bankowość i finanse
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkanaście lat temu otworzenie własnej firmy wymagało o wiele więcej formalności niż aktualnie. Dzisiaj znaczną ilość spraw można załatwiać przez internet, ale nie znaczy to, że nie wymaga to wiedzy niektórych metod.

Renta dożywotnia - fantastyczny sposób na to, ażeby zyskać dodatkowy dochód

negocjacje
Autor: Wawel Service
Specjaliści biją na alarm: Europa starzeje się w niezmiernie szybkim tempie. Za pół wieku liczba emerytów na „starym kontynencie” wzrośnie ponad dwukrotnie.

Profesjonalne usługi ochroniarskie udostępniane na polskim rynku

ochrona - bezpieczeństwo
Autor: cchana
Źródło: http://www.flickr.com
Usługi dotyczące ochrony cieszą się na krajowym rynku znacznym powodzeniem, głównie ze strony właścicieli określonych firm. Współcześnie z łatwością można zdecydować się na współpracę z firmą ochroniarską, kierując się własnymi oczekiwaniami. Namiary na najlepszych profesjonalistów związanych z przywołaną branżą można odszukać między innymi w sieci.

Gdzie zdobyć dobrą pracę u naszych zachodnich sąsiadów?

praca
Autor: Picturepest
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż mawiało się, że Polska to druga Irlandia, to jednak nadal sporo ludzi wyjeżdża z kraju żeby znaleźć pracę. Oczywiście, że na początku wcale nie jest prosto, zwłaszcza, jeśli nie umiemy mówić w obcym języku. Ale, jeżeli zależy nam na jakiejś konkretnej pracy, to powinniśmy zdobyć owe zdolności językowe. Dzięki temu niektóre oferty pracy w niemczech okażą się dla nas czymś rzeczywiście fajnym, a nie jedynie możliwością pracy przy ogórkach czy na zmywaku. Dlatego jeżeli wybieramy się w szukać zajęcia do Niemiec powinniśmy mieć przetłumaczone wszystkie nasze papiery, jeśli chodzi o szkołę oraz o wcześniejszych pracodawców.
Syndicate content