try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

polska

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Polski dla obcokrajowców

Autor: HEMMERSBACH
Wiele osób, przyjeżdżających do Polski na stałe, nie zna naszego rodzimego języka. Organizowanie kursów języka polskiego dla obcokrajowców wydaje się być wyjątkowo niezbędne w warszawie, ze względu na to, że tam zazwyczaj się oni zatrzymują. Znalezienie tego rodzaju oferty jest w dodatku równie łatwe jak wpisanie w Google zapytania „polski dla obcokrajowców Warszawa”.

W jaki sposób odebrać podatek z Anglii?

egzamin
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo pozorów angielski taxman myli się niemal tak często jak nasz urząd skarbowy i zdarza się, że chętnie zabiera nam zbyt dużo podatku.


Co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić? Oczywiście napisać podanie o zwrot podatku z Anglii.

Jak przebiega obecnie proces otwierania własnej firmy?

bankowość i finanse
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkanaście lat temu założenie własnej spółki wymagało o wiele więcej formalności niż aktualnie. Dziś znaczną ilość rzeczy można by załatwiać przez internet, ale nie oznacza to, że nie wymaga to wiedzy niektórych metod.

Renta dożywotnia - fantastyczny sposób na to, ażeby zyskać dodatkowy dochód

negocjacje
Autor: Wawel Service
Specjaliści biją na alarm: Europa starzeje się w niezmiernie szybkim tempie. Za pół wieku liczba emerytów na „starym kontynencie” wzrośnie ponad dwukrotnie.

Profesjonalne usługi ochroniarskie udostępniane na polskim rynku

ochrona - bezpieczeństwo
Autor: cchana
Źródło: http://www.flickr.com
Usługi dotyczące ochrony cieszą się na krajowym rynku znacznym powodzeniem, głównie ze strony właścicieli określonych firm. Współcześnie z łatwością można zdecydować się na współpracę z firmą ochroniarską, kierując się własnymi oczekiwaniami. Namiary na najlepszych profesjonalistów związanych z przywołaną branżą można odszukać między innymi w sieci.

Gdzie zdobyć dobrą pracę u naszych zachodnich sąsiadów?

praca
Autor: Picturepest
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż słyszeliśmy, że Polska to druga Irlandia, to jednak nadal sporo osób wyjeżdża z kraju żeby znaleźć pracę. Wiadomo, że na początku wcale nie jest łatwo, zwłaszcza, jeśli nie znamy języka. Jednak, jeśli zależy nam na jakiejś porządnej pracy, to musimy podszkolić nasze umiejętności językowe. Dzięki temu niektóre oferty pracy w niemczech okażą się dla nas czymś naprawdę rozwijającym, a nie tylko możliwością pracy przy truskawkach czy na zmywaku. Tak, więc jeśli postanawiamy wyjechać w poszukiwaniu zajęcia do Niemiec musimy mieć przetłumaczone wszystkie nasze papiery, dotyczące szkoły i poprzednich pracodawców.
Syndicate content