try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

szkoły

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Polski dla obcokrajowców

Autor: HEMMERSBACH
Wiele osób, przyjeżdżających do Polski na stałe, nie zna naszego rodzimego języka. Organizowanie kursów języka polskiego dla obcokrajowców wydaje się być wyjątkowo niezbędne w warszawie, ze względu na to, że tam zazwyczaj się oni zatrzymują. Znalezienie tego rodzaju oferty jest w dodatku równie łatwe jak wpisanie w Google zapytania „polski dla obcokrajowców Warszawa”.

Czy warto wybrać szkółkę przygotowującą do opieki nad starszymi osobami?

Nauka angielskiego
Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
Młodzi , którzy kończą szkoły średnie nie mają prostego startu. Otóż okazuje się, że z roku na rok jest coraz mniej etatów. Biznesy upadają i ludzie tracą etaty. Dlatego wielu młodych emigruje za granice naszej ojczyzny w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy i godziwych warunków egzystencji. Zasadnym wydaje się więc pytanie o to, jaki kierunek nauki powinni wybrać młodzi obywatele, którzy dopiero co kończą szkołę średnią. Nie każdy ma przecież aspiracje i chęci do późniejszego kontynuowania nauki na studiach. Niektórzy wybierają placówki policealne. Jaki więc kierunek warto wybrać? Oto propozycja udzielenia odpowiedzi na niniejsze pytanie.
Syndicate content