try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

szkoły

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Polski dla obcokrajowców

Autor: HEMMERSBACH
Dużo osób, przyjeżdżających do naszego kraju na stałe, nie potrafi mówić po polsku. Prowadzenie nauki języka polskiego dla osób z innych krajów zdaje się być wyjątkowo pożądane w warszawie, ze względu na to, że tam zazwyczaj się oni zatrzymują. Znalezienie takiego kursu jest natomiast równie proste jak wpisanie w wyszukiwarkę zapytania „polski dla obcokrajowców Warszawa”.

Czy warto wybrać szkółkę przygotowującą do opieki nad starszymi osobami?

Nauka angielskiego
Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
Młodzi ludzie kończący szkoły średnie nie mają łatwego startu. Otóż okazuje się, że z każdym nowym rokiem jest coraz mniej miejsc pracy. Przedsiębiorstwa plajtują i kadry tracą zatrudnienie. Dlatego wielu obywateli emigruje za granice naszej ojczyzny w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy i normalnych warunków życia. Treściwym jest więc pytanie o to, jaki kierunek nauki powinni wybrać młodzi obywatele, którzy teraz kończą szkołę średnią. Nie każdy ma przecież chęci i aspiracje do dalszego kontynuowania nauki na studiach. Młodzi wybierają instytucje policealne. Jaki więc zakres warto wybrać? Oto propozycja udzielenia odpowiedzi na owe pytanie.
Syndicate content