try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

Warszawa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak reklamować swoje usługi? Mamy sprawdzone podpowiedzi

aparat
Autor: Fredrik Alpstedt
Źródło: http://www.flickr.com
Artykułów odnośnie promocji własnych usług napisano od zatrzęsienia. Zatem nie chcę wchodzić tutaj w kompetencje fachowców, którzy pewnie mają o wiele większe pojęcie o reklamie, aniżeli akurat ja. Cóż, być może jestem nieco zbyt skromny?

Polski dla obcokrajowców

Autor: HEMMERSBACH
Dużo osób, przyjeżdżających do naszego kraju na stałe, nie potrafi mówić po polsku. Prowadzenie nauki języka polskiego dla osób z innych krajów zdaje się być wyjątkowo pożądane w warszawie, ze względu na to, że tam zazwyczaj się oni zatrzymują. Znalezienie takiego kursu jest natomiast równie proste jak wpisanie w wyszukiwarkę zapytania „polski dla obcokrajowców Warszawa”.

Notariusz to praca, która nie zaginie

Kodeksy
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kiedy na każdym kroku ostrzegają nas przed kryzysem, postepujacym spadkiem zatrudnienia, brakiem szans dla młodych po kierunkach humanistycznych, wciąż duże wzięcie wśród specjalistycznych fachów takich jak nauczyciel, lekarz czy notariusz.
Pokazuje to, że aby robić coś użytecznego, nie zawsze trzeba być po politechnice. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową np. notariusz, aby zobaczyć jak bardzo ten rodzaj zajęcia jest popularny.

Interesujące rozwiązania dla ludzi szukających intratnej pracy

choroba
Źródło: pixabay.com
Dla wielu osób znalezienie opłacalnej posady jest szczytem marzeń. Oczywiście, ten cel nie jest prosty w realizacji, ponieważ obecnie na rynku pracy mamy do czynienia ze znaczną konkurencją.

Niełatwa sytuacja na rynku pracy - jak jej zaradzić?

budynek banku w miejscowści Chicago
Autor: Ken Lund
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo wszelakich działań rządu w dalszym ciągu sporo osób nie ma pracy. To niezwykle ciężka sytuacja. Utrata dochodu bardzo negatywnie odbija się na egzystencji nie jedynie ich, ale również całych rodzin, a czasem, z uwagi na zamknięcie dużych zakładów przemysłowych, całych miast.


Jedną szansą dla osób, które straciły pracę jest ciągle szukanie nowego zatrudnienia.

Telebim na ulicy Spisaka w Warszawie, kontra telebim w Stargardzie Szczecińskim - a więc, co powinniśmy wiedzieć na temat telebimach w tych konkretnych rejonach

telebim warszawa spisaka
Autor: George Carter
Źródło: http://www.flickr.com
Czym wyszczególnia się telebim położony na ulicy Spisaka wewnątrz Warszawie, a także jakie są jego specyfikacje? A co z telebimami wewnątrz Stargardzie - czy jakimiś rzeczami się wyodrębniają? Co połącza obydwa przypadki? To wszyściutko i jeszcze więcej znajdziesz w środku naszego nowiutkiego felietonu!

Teraz można dostać dofinansowania na rozwój przedsiębiorstwa, przekonaj się, jak można to zrealizować

marketing meeting
Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Przedsiębiorcy mają czasem trudności z finansowaniem zmian oraz innowacji w swych jednostkach. Na szczęście dziś mogą oni starać się o dofinansowanie z struktur unijnych.

kursy językowe w Warszawie

egzamin z angielskiego
Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas ubolewa, że nie zaczęliśmy edukacji językowej wcześniej, bądź też nie przyłożyliśmy się dostatecznie do lekcji, kiedy posiadali to tego szansę. Obecnie, będąc dobrymi rodzicami, możemy zabezpieczyć przed tym nasze dzieciaki i sprawić, by język obcy był dla nich czymś kompletnie normalnym, komunikacja w integralnym świecie nieograniczona, a drzwi do kariery w pełni dostępne. Powinniśmy pamiętać, że to w bardzo wczesnym okresie rozrostu milusiński rozumie wymowę i uczy się języka, przeto tak istotnym jest rozpoczęcie nauki już od najmłodszych lat.
Syndicate content