try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

wypadek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kiedy będziesz miał wypadek w Anglii

Wypadek
Autor: Contando Estrelas
Źródło: http://www.flickr.com
Pochodzisz z Polski? Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Ty, bądź ktoś Ci bliski miał tam wypadek? Jeśli odpowiedzi na wszystkie trzy z tych pytań brzmi TAK, ten artykuł jest dla Ciebie. W czasie, gdy tylu rodaków postanawia układać sobie życie, lub jedynie na nie zarabiać, za granicą, porady prawne we wszystkich kwestiach z tym związanych są bardzo pożądane. Szczególnie jeśli chodzi o otrzymywanie odszkodowań po wypadkach, które zdarzyły się w pracy albo na drodze. Bo jak każdy wie wypadki się zdarzają, i to stosunkowo często.

Uraz przy pracy w Anglii

defibrylacja
Autor: Physio-Control
Źródło: Physio-Control
Bardzo wielu Polaków obecnie podróżuje w poszukiwaniu zatrudnienia za granicę. Jednym z najchętniej wybieranych państw jest Anglia. Obecnie w Anglii i Irlandii jest tak duża liczba obywateli polskich, że są tam całe dzielnice, gdzie mieszkają wyłącznie Polacy. Ludzie organizują wyjazdy w większości przypadków w oczekiwaniu na lepsze zarobki niż w Polsce. W sporej liczbie przypadków rzeczywiście udaje się znaleźć dogodną pracę. Osobną sprawą jest z kolei to, czy uda się którąś część zysków zachować i przywieźć do kraju.

W życiu przytrafiają się różne udary czy zawały - jeżeli w czasie rekonwalescencji nadal potrzebujemy pomocy, to należy zatrudnić kogoś do pomocy

opcja
Autor: http://www.beton-architektoniczn
Źródło: http://www.beton-architektoniczny.pl
Niekiedy jest tak, że dziś jesteśmy zdrowi, a kolejnego dnia lądujemy w szpitalu. Lub jest również czasami tak, że ktoś od małego jest ciężko niepełnosprawny i potrzebuje pomocy.
Syndicate content