Zastosowanie ekranów LED w reklamie

Billboard to nośnik promocji o wielkich wymiarach, zwykle występującym w postaci tablicy, albo plakatu. Stosowane są w reklamie zewnętrznej. Billboardy mogą być podświetlone, ażeby były dostrzegalne w porze wieczornej. Billboardy Rzeszów są stałą reklamą, którą spotykać można nieomal wszędzie, nie jedynie w wielkich miastach, ale również na wsiach, czy przydrożnych polach.

billboardy oraz telebimy reklamowe

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Jej uniwersalność zezwala na konstruowanie komunikatów reklamowych dla każdej grupy adresatów. Billboard jest najstarszym nośnikiem reklamy wielkoformatowej. Ogromne plakaty uwidoczniano już na początku ubiegłego wieku, przeważnie na fasadach budynków. Aktualnie billboardy Rzeszów instalowane są także oddzielnie na specjalnych filarach – link do interesujące strony.

reklama na billboardzie

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Interakcyjny ekran jest wersją billboardu umożliwiającym dostosowanie kampanii do poszczególnych zainteresowań konsumenta. Zapewnia obszerną elastyczność w doborze terminu, jak i rozciągłości otrzymania kampanii. Technika cyfrowa dostarcza możliwość poprawiania zawartości reklamowych na bieżąco i pozwala na niezwykle powiększony kontakt z konsumentem.

Największą wartością mobilnego billboardu (Rzeszów) jest to, że nie jest on ograniczony do jednego miejsca, istnieje możność prowadzenia kampanii reklamowych w wyłonionych, najatrakcyjniejszych pozycjach w całego kraju. Obszerny ekran o ogromnej rozdzielczości, w połączeniu z preferencyjną pozycją daje dużą skuteczność transmitowanego przekazu reklamowego.

Tam, gdzie potrzebne jest prędkie montowanie i częsta zmiana pozycji reklamy, przenośny LED jest najlepszym rozstrzygnięciem. Równowaga budowy, również zdalne sterowanie kątem ustawienia ekranu sprawia, że ruchomy ekran można ustawić praktycznie w każdych warunkach i w każdym miejscu.

Jeżeli masz ochotę poznać więcej informacji na ten wątek – odsyłam do źródła (www.psmtechnik.pl/reklamy-swietlne,8,pl), gdyż znajdziesz tam dokładne dane, które szczególnie Cię zafascynują.

Ruchoma reklama (reklama na samochodach dostawczych) na dużym ekranie, przyciągnie wzrok każdego przechodnia i na pewno zostanie zapamiętana.

Ten rodzaj billboardu (Rzeszów) jest nośnikiem reklamy w odmianie ekranu wizyjnego, tworzącego się z diod LED. Wyższością nad wielkoformatowym ekranem plazmowym jest widoczność obrazu pomimo dużego nasłonecznienia. Ten ekran jest możliwość zainstalować zarówno na zewnątrz jak i w środku obiektu.